niedziela, 27 lutego 2011

Wyniki candy!!!

Losowanie odbyło się po godzinie 16. Przepraszamy, że nie opublikowaliśmy wyników wcześniej, ale jesteśmy zdenerwowani i rozgoryczeni faktem, że pewna firma skopiowała nasze dzieło (pojęcie odnoszące się do prawa autorskiego) i wykorzystuje go komercyjnie, co gryzie się nieco z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r "o prawie autorskim i prawach pokrewnych" DZIENNIK USTAW Nr 24, poz. 83. Tym samym informujemy, iż jesteśmy prekursorami tego "dzieła" w Polsce, a mowa w tym przypadku o pacynkach z filcu. W zaistniałej sytuacji zaprzestajemy publikować fotografii naszych pacynek, a osoby zainteresowane tego rodzaju wyrobem prosimy o kontakt mailowy lub zapraszamy do odwiedzenia nas na na festiwalach czy jarmarkach rękodzielniczych. A my nie tolerujemy takich praktyk!

Wracając do losowania to poniżej zamieszczamy fotorelację z przebiegu losowania, a ze względu na nasze emocjonalne podejście do powyższego naświetlonego przez nas tematu nie chcemy dziś rozpisywać się jak było.

Zwycięzce prosimy o kontakt mailowy.

Wszystkim, którzy wzięli udział w naszym rozdawnictwie dziękujemy i gorąco pozdrawiamy!!!

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCY I ŻYCZYMY MIŁEGO FILCOWANIA!!!

18 komentarzy:

 1. gratuluję osobie nagrodzonej :) ja nigdy nie mam szczęścia w takich zabawach :( przykro, że nie będzie już zdjęć, ale niestety w sieci nic nie jest bezpieczne. na bazarkach też nie, bo spotkałam się niestety z tym, że ktoś robił zdjęcia mojemu stolikowi, a potem widziałam swoje twory przekopiowane. ludzie nie mają szacunku do cudzej pracy...

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykra sprawa z tymi plagiatami, coś o tym wiem, sama nie dawno poruszyłam ten temat...
  Moje prace są notorycznie kopiowane, a najwięcej plagiatów można znaleźć na Allegro, ludzie nie szanują czyjejś pracy i czasu poświęconego na projekt i wykonanie, a przy tym są bezczelni, Zyczę szybkiego rozwiązania sprawy i pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. maszyna losująca nie do podrobienia :D
  a co do plagiatu, przykra sprawa, zwłaszcza, że częstym jest pogląd, że nic nie jest złe, dopóki nas na tym nie przyłapią :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Najgorszy jest fakt, że widzieliśmy jak osoba z tej firmy bezczelnie wpatrywała się w nasze wyroby (zdecydowanie więcej czasu poświęciła pacynkom) i nawet nie podeszła porozmawiać. U siebie na stronie również nie umieściła nawet drobnej notki kim się inspirowała. Czekaliśmy aż umieści pacynki w swoim asortymencie. No i długo nie czekaliśmy :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję zwycięzcy. A co do plagiatu, wiem, o czym mowa. Widziałam tę pacynkę i się zastanawiałam, czy to nie wasza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo "Król Julian" we własnej osobie dokonał losowania :-)

  Co do plagiatu-współczuję :(

  Pozdrawiam sąsiadów ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. ...no i jak tu się cieszyć? w takiej sytuacji? Radość właściwa będzie jak dzieciaki będą rozpakowywać paczuszkę! Dziękujemy serdecznie! :***
  Właściwie było do przewidzenia, że ktoś to zgapi, bo super te pacynki są! ale przykra sprawa i rozumiem emocje...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszymy się, że candy trafi do dzieci :) Przesyłkę wyślemy we wtorek :)
  Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. podwójnie mi przykro... z powodu plagiatu... i że to nie mój nick był na karteczce... ale cóż począć...
  cieszę się szczęściem zwycięzcy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję zwycięzcy, współczuję nerwów, ale sprawa jest do wygrania co nie raz miało już miejsce. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dochodzeniu prawa.

  OdpowiedzUsuń
 11. Skandal! A to nie można ich sądem postraszyć? Przecież to jest kradziejstwo zwykłe!

  A wygranej gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Boski losujący :))))

  A temat rozumiem, ciężko coś tu zdziałać, a najgorsze, że to zjawisko się nasila. Ja jeśli kims sie inspiruję zawsze to podkreślam i podaję linki do oryginału.

  Pzdr
  Michalina

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję wygranej! Z ciekawością będę czekać na efekty pracy dzieci z tymi wełenkami :)
  Współczuję nerwów. Niestety plagiaty to plaga naszych czasów.

  OdpowiedzUsuń
 14. Maszyna losująca spisała się profesjonalnie... Przykro mi z powodu nerwów związanych z prawami autorskimi i nadużywaniem tego przez innych.

  OdpowiedzUsuń
 15. Oj kochani tak z rana zobaczyć taka cudną maszyne losującą to jest poprawa humoru na cały dzień:)
  Co do plagiatu bardzo mi przykro. Co innego kiedy człowiek sie uczy i czerpie od innych a co innego, gdy kopiuje w 100% czyjś pomysł. Życzę pozytywnego rozpatrzenia tej sprawy.

  OdpowiedzUsuń
 16. ODGAPIANIE jest powszechne w końcu Polak potrafi, jednak kradzione nie tuczy... Przykro mi że tak się stało. Mam nadzieję że prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw....
  A co do candy, cieszę się że do dzieci poleciały te smakowitości. Gratuluję!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziękujemy raz jeszcze!
  Przesyłka dotarła...fotorelacja na bogu będzie za jakiś czas.
  Dziękujemy wszystkim za gratulacje :)
  Na efekty pani magdaeska jeszcze trochę poczeka...realizujemy na razie haft krzyżykowy i decoupage, ale na pewno w międzyczasie spróbujemy coś zrobić :)
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 18. Długo nie zaglądałam za piec i ominęło mnie TAAAKIE candy! Gratuluję zwycięzcom!. Dzieciaki będą miały fantastyczną zabawę z wełenkami:)
  Co do plagiatu, to krew człowieka zalewa jak co chwilę słyszy się tu i ówdzie o kradzieżach pomysłów. Współczuję Wam serdecznie. Żałuję ogromnie, że nie będę mogła oglądać Waszych pacynek, bo są po prostu mistrzowskie. Ale rozumiem Wasze podejście do sprawy.
  Pozdrawiam serdecznie, życzę głów pełnych pomysłów i mało naśladowców!

  OdpowiedzUsuń

Zapraszamy do komentowania naszych prac! :)